Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki nad jeziorem Grodzisko - Oferty sprzedaży i dzierżawy

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

309 000 zł3 000 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W niewielkiej, spokojnej wsi Grodzisko, położonej w gminie Osieczna, znajduje się działka budowlana, która idealnie łączy wiejski klimat, bliskość natury i wygodę codziennego życia. To.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł943 m² 111,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje Pośrednictwo Nieruchomości tpn przedstawia działkę na sprzedaż o powierzchni 943m2. Szerokość działki to 21m a długość 45m.Na sprzedaż jest również działka sąsiednia.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 075 m² 116,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych w miejscowości Grodzisko (gmina Wręczyca Wielka), z bardzo dobrym dojazdem do Częstochowy (15 minut) i Kłobucka (5 minut).

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kalejska

Grodzisko,śląskie

59 000 zł997 m² 59,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Grodzisku przy drodze asfaltowej z mediami o wymiarach 20m na 50m przy ul. Kalejskiej 36. Działka sucha, na wzgórzu. Podwórko od strony południowej, wjazd od strony północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nowa

Grodzisko,śląskie

75 000 zł1 289 m² 58,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną, która położona jest w miejscowości Grodzisko. Działka ta jest w pełni uzbrojona o powierzchni 1289m2. Oddalona 9 km od Częstochowy i 4 km od.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij