Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Grodzisko

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

159 000 zł1 271 m² 125,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1271m2 położona w miejscowości Grodzisko gm. Wręczyca Wielka,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

247 000 zł1 900 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki budowlane o powierzchni od 1900 do 2000 m.kw., przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną, w miejscowości Pierzchno (gmina Wręczyca Wielka). Wokół luźna zabudowa, działki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grodzisko +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Strażacka

Grodzisko,śląskie

159 000 zł1 271 m² 125,10 zł/m²

 

 

 

Grodzisko,podkarpackie

555 000 zł114 m² 4 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 921 m²

4 nowoczesne domy - gotowe na Twój styl! Szukasz przestrzeni, spokoju i wygody? W Grodzisku powstają domy, w których to Ty decydujesz, jak wygląda Twój azyl. Parterowy układ zero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Grodzisko,wielkopolskie

455 000 zł126 m² 3 618,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:758 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - rezerwacja - Nowe lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej z własnym ogrodem w Grodzisku. Kupującym nie płaci prowizji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisko

Grodzisko,łódzkie

1 550 000 zł300 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 751 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Grodzisko (gm. Rzgów), łączącą komfort przestronnego domu jednorodzinnego z unikalnymi możliwościami zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisko

Grodzisko,śląskie

240 000 zł72 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:860 m²

Urokliwy Dom Wolnostojący w Grodzisku - Idealne Miejsce dla Rodziny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu o powierzchni 72 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grodzisko

Grodzisko,łódzkie

55 000 zł2 400 m² 22,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana z dojazdem drogą utwardzoną od drogi asfaltowej. Działka położona jest w spokojnej i bezpieczniej okolicy w niedalekiej bliskości od istniejącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisko

Grodzisko,łódzkie

1 200 000 zł350 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 751 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisko

Grodzisko,warmińsko-mazurskie

1 300 000 zł180 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:17 864 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Grodzisku na Mazurach. Nowoczesna nieruchomość z tarasem, balkonem, stawem i dużym ogrodem. W skład nieruchomości wchodzi kilka działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grodzisko

Grodzisko,podkarpackie

83 600 zł2 200 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka widokowa 22 ary, grodzisko, powiat strzyżowski ,podkarpacie Na sprzedaż działka widokowa o powierzchni 22 arów z możliwością zakupu całej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Grodzisko

Grodzisko,śląskie

120 000 zł1 322 m² 90,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz cichej działki pod budowę swojego domu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania 2 działki w Grodzisku, gm. Wręczyca Wielka przy ulicy Ogrodowej, każda o pow. ok 1300m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Grodzisko,łódzkie

337 000 zł18 436 m² 18,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować państwu działkę rolno-budowlana położoną w Grodzisku tuż pod Rzgowem. Działka o wymiarach 24 x 768 w kształcie prostokąta. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spokojna

Grodzisko,śląskie

482 000 zł121 m² 3 996,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w Grodzisku - przestrzeń i komfort w otoczeniu natury! Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy? Ta nieruchomość spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisko

Grodzisko,podkarpackie

575 000 zł108 m² 5 324,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 573 m²

Na obrzeżach malowniczej miejscowości Grodzisko, w powiecie strzyżowskim, oferujemy nowy, elegancki dom w stanie deweloperskim, gotowy na przyjęcie swoich pierwszych mieszkańców. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grodzisko

Grodzisko,podkarpackie

90 000 zł2 200 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka widokowa 22 ary, grodzisko, powiat strzyżowski ,podkarpacie Na sprzedaż działka widokowa o powierzchni 22 arów (w trakcie podziału) z możliwością zakupu całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spokojna

Grodzisko,śląskie

482 000 zł121 m² 3 996,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nadrzeczna

Grodzisko,śląskie

95 000 zł1 664 m² 57,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 1664 m2 znajdującą się w miejscowości Grodzisko, niedaleko Kłobucka. Lokalizacja: woj. Śląskie, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Grodzisko,śląskie

109 000 zł2 427 m² 44,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 2427 m2 znajdującą się w miejscowości Grodzisko, niedaleko Kłobucka. Lokalizacja: woj. Śląskie, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Grodzisko

Grodzisko,śląskie

165 000 zł1 300 m² 126,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości housestate zaprasza do zakupu wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 1300 m , położonej w malowniczej i spokojnej okolicy Grodziska, przy ul. Zacisznej, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisko

Grodzisko,wielkopolskie

395 000 zł76 m² 5 214,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:380 m²

Budynek parterowy o pow. 75,75 m2 z możliwością adaptacji poddasza (o pow. 50 m2) w zabudowie bliźniaczej, na działce o pow. 379,5 m2. Lokalizacja: grodzisko koło Osiecznej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Grodzisko

Grodzisko,śląskie

121 800 zł1 015 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania świetnie położona działka z dojazdem boczną drogą od drogi asfaltowej, położone wśród istniejącej zabudowy jednorodzinnej, ale jednocześnie w pewnym oddaleniu od nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Grodzisko

Grodzisko,podkarpackie

35 000 zł4 300 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna widokowa działka pod lasem 0,43 ha z kawałkiem lasu. Działkę w większości stanowi grunt riva, trochę psv i rivb. Brak mpzp. Bezpośredni dostęp do dr gminnej nieutwardzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Grodzisko

Grodzisko,podkarpackie

35 000 zł5 800 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka Z cudnym widokiem przy dr gminnej, 100M od zabudowań 0,58 ha w kształcie prostokąta o bokach ok 85x65m przy drodze gminnej nieutwardzonej. Do drogi asfaltowej ok 1km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Nadrzeczna

Grodzisko,śląskie

115 000 zł1 664 m² 69,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz ciekawej nieruchomości? Mam ofertę inną niż wszystkie. Nieruchomość o numerach ewidencyjnych 573/5 i 139/5 położona jest przy ulicy Nadrzecznej w miejscowości Grodzisko, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Grodzisko

Grodzisko,podkarpackie

18 500 zł6 600 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Grodzisko, gm. Strzyżów - dwie działki rolne o powierzchni łącznej 66 arów z dobrym dojazdem drogą gminną; działki uprawiane, położone w niewielkiej odległści od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Grodzisko

Grodzisko,śląskie

3 500 zł140 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Na wynajem komfortowy parterowy dom wolnostojący, położony w miejscowości Grodzisko gm. Wręczyca Wielka, w cichej uliczce wśród zabudowy jednorodzinnej i zieleni, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Grodzisko

Grodzisko,śląskie

3 800 zł140 m² 27,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Grodzisko

Grodzisko,śląskie

95 000 zł3 201 m² 29,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy bardzo ładną działkę budowlaną położoną wśród zabudowy jednorodzinnej, blisko lasu. W ulicy przebiegają sieci : wodociągowa, kanalizacji sanitarnej i energetyczna n.n.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Ogrodowa

Grodzisko,śląskie

85 000 zł3 791 m² 22,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna położona w Grodzisku gmina Wręczyca Wielka. Bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. Gmina wkrótce zatwierdzać będzie plan przekształcający działkę na budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisko

Grodzisko,podkarpackie

430 000 zł131 m² 3 287 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 130,81 m2 w stanie surowym otwartym, położony w Grodzisku, gmina Strzyżów. Budowany wg. projektu Home koncept 44 G1 na widokowej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Grodzisko

Grodzisko,mazowieckie

199 900 zł2 447 m² 81,69 zł/m²

 

 

 

Grodzisko,mazowieckie

199 000 zł3 900 m² 51,03 zł/m²

 

 

 

Grodzisko,podkarpackie

23 000 zł50 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

17 arowa działka zabudowana drewnianym budynkiem mieszkalno-gospodarczym z nadanym nr ewidencyjnym w stanie do rozbiórki. Południową część działki stanowi grunt br/psiv czyli cześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grodzisko

Grodzisko,śląskie

170 000 zł5 230 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż urokliwa działka rolna w miejscowości Grodzisko z lasem sosnowym. Działka ma pow. 5230 mkw. Działka jest położona przy ulicy szutrowej, szer.18. Media: prąd, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grodzisko

Grodzisko,śląskie

850 000 zł842 m² 1 010 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych przy w miejscowości Grodzisko (na pograniczu z Pierzchnem). Dojazd do działki drogą utwardzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Grodzisko

Grodzisko,śląskie

65 000 zł1 250 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych znajdujących się przy Częstochowie. Oferujemy Państwu zarówno zakup działki jak również dla zainteresowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Leśna

Grodzisko,śląskie

100 000 zł4 300 m² 23,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam mam na sprzedaż pięknie zlokalizowaną działkę w Grodzisku gmina Wręczyca Wielka o wymiarach 27 x160 m około 13 kilometrów od Częstochowy. Działka jest położona na suchym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisko

Grodzisko,małopolskie

359 000 zł354 m² 1 014,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Do sprzedania dom wolnostojący wybudowany w 2011 r. o pow. użytkowej 133,5 m2 na działce o pow. ok 21 arów w Grodzisku (powiat oświęcimski, gmina Zator). Stan surowy, zamknięty. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grodzisko

Grodzisko,śląskie

210 000 zł2 298 m² 91,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Grodzisku (niedaleko granicy Pierzchna) gmina Wręczyca Wielka o pow. 2298 m2, prostokąt 52,5 x 43,7 m., media (prąd, woda) w drodze. Okolica cicha i spokojna, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisko

Grodzisko,śląskie

350 000 zł170 m² 2 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny dom w stanie surowym zamkniętym o pow. 170 mkw na działce o pow. 900 mkw. Na parterze jest salon oraz kuchnia z jadalnią, pokój, łazienka,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij